O nás

Zubné pasty SALZ, ZACT a zubné kefky SYSTEMA od spoločnosti LION sú špecifické produkty svojou originálnosťou, kvalitou a dlhoročnou skúsenosťou, vyrobené z prírodných surovín. Spoločnosť LION bola ocenená certifikátom,, GREEN Industry,, čo znamená že plnohodnotne ochraňuje životné prostredie a na svoju výrobu používa výhradne prírodné suroviny.

Produkty LION Oral Care sú navrhnuté tak aby svojím unikátnym zložením a kvalitou uspokojili užívateľov a pomohli každému kto má problémy so zubami, ďasnami, nežiaducim dychom, ústnou hygienou, ale aj každému ako prevencia pred problémami so zubnou starostlivosťou.

Zubné pasty SALZ so svojou jedinečnou slano-mätovou príchuťou a svojím obsahom Hypertonickej soli získanej z podzemných kameňov dokonale chránia Vaše zuby, ústnu dutinu, udržujú svieži dych a pomáhajú pri problémoch s krvácaním ďasien. Na slano-mätovú príchuť si budete musieť istý čas zvykať, ale neskôr si inú zubnú pastu nebudete viac želať.

Koenzým Q10 známy ako Anti-oxidant chráni a napomáha pred zápalom ďasien. Výťažok z rastlinných korienkov pod názvom DPG /Diposatium Glycyrrhizate/ pomáha zmierniť zápaly ďasien, udržuje zdravé zuby a ústnu dutinu.
Zubné pasty ZACT sú výnimočné pri odstraňovaní povlakov spôsobených pitím kávy, čaju a fajčením. Je klinicky dokázané že zubné pasty ZACT pomáhajú odstraňovať zubné povlaky o 60% viac ako obyčajné zubné pasty. Obsahujú tzv. CAC a AOX formulu ktorá zabezpečuje ,,dvojitý efekt,, pri odstraňovaní škvŕn, ochraňuje ústnu dutinu a preventívne zabraňuje tvorbe povlakov a škvŕn spôsobených pitím kávy, čaju a fajčením.

Taktiež zubné kefky SYSTEMA pomáhajú spolu so zubnými pastami SALZ a ZACT dokonale čistiť a starať sa o Vaše zuby, ďasná, ústnu dutinu. Disponujú výnimočným tvarom, dokonale tvarovanými uhlíkovými, špirálovitými vláknami a štetinami, ktoré sa dostanú aj do miest kde sa obyčajná zubná kefka nedostane.